PARTNERS

SPONSORZY GŁÓWNI

PARTNERZY

WITAMY NOWEGO PARTNERA GŁÓWNEGO

W imieniu Małgorzaty Wojtaczki i całego zespołu SAMOTNIENABIEGUN.PL witamy “na pokładzie” kolejnego Głównego Sponsora projektu – Pracownię Projektową TEKKTURA. Pracownia założona przez architektów Hannę Michalik-Tomczak, Macieja Tomczaka i Tomasza Strzyżowskiego funkcjonuje z powodzeniem na rynku budowlanym już od 10 lat i specjalizuje Sie w projektach architektonicznych oraz w plastycznej aranżacji wnętrz.

Jak przekazał nam Tomasz Strzyżowski – TEKKTURA zdecydowała Sie przystąpić do Projektu Gochy ponieważ “… _Podziwiamy ludzi mających pasje, czasem bardzo trudne do zrealizowania samemu.

Kibicujemy Gośce w wyprawie na kraniec świata!!!_… “__

Dziękujemy Wszystkim wspomagającym Projektu SAMOTNIENABIEGUN.PL w tym SPONSOROM GŁÓWNYM: Miastu Toruń, Firmie Selma Expeditions oraz obecnie Pracowni TEKKTURA, a także PARTNEROM: Antarctic Logistics & Expeditions (ALE), SKIPOL.pl; SKALNIK.pl; STARTSKI; SUPRASAT; TMS DIAGNOSTYKA; GATAR-SKI Serwis; GIACOMINI oraz PATRONOM MEDIALNYM – Radiu ZET i Redakcji Magazynu i Portalu POZNAJ-ŚWIAT i innym.

_ZESPÓŁ – SAMOTNIENABIEGUN.PL___

Pan Michał Zaleski
PREZYDENT
Miasta Torunia

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za wsparcie finansowe, jakiego Miasto Toruń udzieliło mi w postaci sponsoringu wyprawy “Samotnie na Biegun.pl”. Toruń jest jedynym miastem, które dołączyło do grupy Partnerów Wyprawy, potwierdzając swoje zaangażowanie w promocję sportu i – za co bardzo dziękuję – międzynarodowych wypraw sportowych. Obecny projekt – dotarcie samotnie od brzegu kontynentu Antarktydy aż do Bieguna Południowego mam nadzieję, zakończy się sukcesem – pod banderą Miasta Torunia.

Serdecznie dziękuję
Małgorzata Wojtaczka,

Antarktyczny Obóz Treningowy.
Punta Arenas, Chile, 10.11.2016.